همه دسته بندی ها
EN

آسیاب توپ سیاره ای

صفحه اصلی> محصولات > آسیاب توپ سیاره ای

آسیاب گلوله ای-صنعتی-سیاره ای-2
01 (1)
02 (1)
03 (1)
04 (1)
05 (1)
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L
آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L

آسیاب توپ سیاره ای کامل جهت دار QXQM 8L

بازدید : 68

اپلیکیشن‌ها
آسیاب توپ سیاره ای تمام جهته سنگین به طور گسترده در زمین شناسی، مواد معدنی، متالورژی، الکترونیک، مصالح ساختمانی، سرامیک، صنایع شیمیایی، صنایع سبک، پزشکی، حفاظت از محیط زیست و سایر بخش ها استفاده می شود. این برای بسیاری از زمینه های تولید مانند سرامیک های الکترونیکی، سرامیک های ساختاری، مواد مغناطیسی، اکسید لیتیوم کبالت، لیتیوم منگنات، کاتالیزور، فسفر، فسفر پس از تابش طولانی، پودر پولیش خاکی کمیاب، شیشه الکترونیکی و غیره مناسب است. تولید پودر، پیل سوختی واریستور اکسید روی، سرامیک های پیزوالکتریک، نانومواد، ظرفیت سرامیکی ویفر، MLCC، ترمیستور (PTC، NTC)، واریستور ZnO، سرامیک دی الکتریک، سرامیک آلومینا، سرامیک زیرکونیا، پودر فسفر، اکسید روی، اکسید روی اکسید، نیکل اکسیدریت، اکسید روی، نیکل، اکسیدریت، اکسید روی فریت منگنز روی و غیره

  • تصویری
  • بررسی اجمالی
  • اصل کار
  • ویژگی / مزایا
  • برگه اطلاعات
  • لوازم جانبی قابل تطبیق

بر اساس آسیاب گلوله ای سیاره ای عمودی، آسیاب گلوله ای سیاره ای همه جهته عملکرد واژگونی دیسک سیاره ای را اضافه می کند. در حالی که دیسک های سیاره ای و کوزه های آسیاب در حال انجام حرکت سیاره ای هستند، آنها همچنین می توانند واژگونی 360 درجه را در فضای استریو انجام دهند تا حرکت چند جهته و چند بعدی کوزه های آسیاب گلوله ای را تحقق بخشند و درجه حرکت نامنظم توپ ها و مواد را بهبود بخشند. تمام مواد در داخل کوزه های آسیاب بدون زاویه مرده آسیاب می شوند که باعث می شود مواد آسیاب یکنواخت تر و ظریف تر شوند. این نوع آسیاب گلوله ای مشکلات رایجی مانند فرو رفتن در کف شیشه و چسبیدن به دیواره شیشه را حل می کند. آسیاب گلوله ای تمام جهته سیاره ای سنگین برای تولید دسته ای بزرگ با درب کشویی بر اساس نوع آزمایشگاهی توپ سیاره ای تمام جهته طراحی شده است. کارخانه. این نوع ماشین را می توان با دستگاه های بالابر و تغذیه پشتیبانی که با طراحی یکپارچه اتخاذ شده اند مطابقت داد. دستگاه تغذیه از فناوری غربالگری و تخلیه ارتعاشی برای عملکرد ساده و راحت استفاده می کند. برداشت آسان و سریع، تخلیه و بارگیری کوزه های آسیاب را درک می کند، شدت کار را کاهش می دهد و راندمان تولید را بهبود می بخشد.

X-1

X-2

آسیاب گلوله ای سیاره ای سری QXQM دارای چهار مخزن سنگ زنی است که روی یک دیسک نصب شده است. هنگامی که دیسک چرخش می چرخد، گلدان های آسیاب بر روی محور خود می چرخند و چرخش 360 درجه انجام می دهند. و توپ های موجود در مخازن نمونه ها را با سرعت بالا آسیاب و مخلوط می کنند. این محصول می تواند محصولات مختلف از مواد مختلف و دانه بندی را با روش های خشک یا مرطوب خرد و مخلوط کند. حداقل دانه بندی نمونه های زمین می تواند به کوچکی 0.1 میکرون متر باشد. این به طور گسترده در زمینه های زمین شناسی، معدن، متالورژی، الکترونیک، مصالح ساختمانی، سرامیک، مهندسی شیمی، پزشکی صنعت نور، حفاظت از محیط زیست و غیره استفاده می شود. آسیاب گلوله ای سیاره ای سری QXQM دارای چهار مخزن سنگ زنی گلوله ای است که روی یک دیسک نصب شده است. هنگامی که دیسک چرخش می چرخد، گلدان های آسیاب بر روی محور خود می چرخند و چرخش 360 درجه انجام می دهند. و توپ های موجود در مخازن نمونه ها را با سرعت بالا آسیاب و مخلوط می کنند. این محصول می تواند محصولات مختلف از مواد مختلف و دانه بندی را با روش های خشک یا مرطوب خرد و مخلوط کند. حداقل دانه بندی نمونه های زمین می تواند به کوچکی 0.1 میکرون متر باشد. این به طور گسترده ای در زمینه های زمین شناسی، معدن، متالورژی، الکترونیک، مصالح ساختمانی، سرامیک، مهندسی شیمی، پزشکی صنایع سبک، حفاظت از محیط زیست و غیره استفاده می شود.

X-3

1. سرعت چرخش پایدار گیربکس دنده ثبات و تکرارپذیری آزمایش را تضمین می کند.
2. اصل حرکت سیاره ای در دستگاه اتخاذ شده است که دارای سرعت بالا، انرژی زیاد، راندمان بالا، دانه بندی کوچک است.
3. چهار نمونه پودر از اندازه های مختلف و مواد مختلف را می توان در یک زمان تولید کرد.
4. دستگاه توسط مبدل فرکانس کنترل می شود، می توانید سرعت چرخش ایده آل را با توجه به نتیجه آزمایشی مورد انتظار انتخاب کنید. مبدل مجهز به دستگاه تحت ولتاژ و جریان بیش از حد برای محافظت از موتور است.
5. آسیاب گلوله‌ای سیاره‌ای دارای عملکردهای خاموش کردن زمان، زمان‌بندی خودکار به جلو و چرخش معکوس است. شما می توانید آزادانه هر حالت عملیاتی از جهت یک طرفه، تناوب، جانشینی، تنظیم زمان را با توجه به نیازهای آزمایشی انتخاب کنید تا کارایی آسیاب را بهبود بخشد.
6. ویژگی های فنی آسیاب توپ Tencan: مرکز ثقل پایین، عملکرد پایدار، ساختار فشرده، عملکرد آسان، ایمنی قابل اعتماد، سر و صدای کمتر، تلفات کوچک.
7. سوئیچ ایمنی بر روی دستگاه نصب شده است تا در صورت باز شدن درپوش ایمنی در حین کارکرد دستگاه از تصادف ایمنی جلوگیری شود.
طراحی حرفه ای و مدل سازی صنعتی پوسته آسیاب گلوله ای با تولید ناب، ماشین را نفیس و خوب می کند. فناوری پردازش CNC برای ساخت قطعات اضافه شده به ماشین به کار گرفته شده است و چرخ دنده های دقیق با مواد ویژه برای چرخ دنده های انتقال انتخاب می شوند تا از عملکرد صاف، ایمن و کم صدا آسیاب گلوله ای با سرعت بالا اطمینان حاصل شود. موتور واژگون دارای عملکرد قفل ترمز است که می تواند واژگونی را در هر زاویه ای متوقف کند، ایمن و قابل اعتماد است. آسیاب گلوله ای به دلیل صفحه لمسی میکرو کامپیوتر به راحتی قابل استفاده است زیرا رابط کاربری آن ساده و شهودی است. این نوع آسیاب گلوله ای می تواند کنترل متناوب رو به جلو و عقب را درک کند و دارای عملکردهای زمان بندی و حافظه خاموش کننده است.

جدول 3 پارامترهای فنی برای آسیاب گلوله سیاره ای تمام جهته سنگین سنگین

حالت درایودرایو دنده
حالت عملیاتیبرای هر آسیاب می توان از دو یا چهار کوزه آسیاب استفاده کرد
حداکثر ظرفیت برای موادکمتر از 1/3 حجم هر شیشه
حداکثر ظرفیت کل: کمتر از 1/3 حجم کل شیشه ها
اندازه خوراکمواد نرم و ترد ≤ 10mm
سایر مواد سخت ≤ 3mm
دانه بندی خروجیکوچکترین دانه بندی را می توان تا 0.1μm به دست آورد
نسبت سرعت چرخش1: 02
حداکثر زمان عملیات مداومساعت 72
مواد کوزه آسیاب موجود304 فولاد ضد زنگ، فولاد ضد زنگ 316 لیتر، زیرکونیا، نایلون، PU،
سرامیک آلومینا (کورندم)، PTFE، عقیق، کاربید تنگستن

جدول 1 پارامترها برای آسیاب توپ سنگین سیاره ای تمام جهته Tencan

شماره مدلمشخصاتاندازه های قابل تطبیق
 از کوزه های آسیاب
مقدار همساناندازه های قابل تطبیق
کوزه های آسیاب خلاء
QXQM-2020L2L-5Lعدد 41L-4L
QXQM-4040L4L-10Lعدد 42L-5L

جدول 2 پارامترهای فنی برای آسیاب توپ سنگین سیاره ای تمام جهته Tencan

شماره مدلولتاژقدرتسرعت چرخشسر و صدا
QXQM-20380V-50Hz4.0KW50-430 دور در دقیقهکمتر از 65db
QXQM-40380V-50Hz5.5KW40-390 دور در دقیقهکمتر از 65db

جدول 3 پارامترهای فنی برای آسیاب توپ سنگین سیاره ای تمام جهته Tencan

شماره مدلکنترل سرعتوزن خالصابعاد خالص
QXQM-20کنترل فرکانس1150kgs1700 * 1210 * 1300mm
QXQM-40کنترل فرکانس1400kgs1900 * 1450 * 1480mm


موارد کاربرد آسیاب توپ سیاره ای

X-5

موارد کاربرد آسیاب توپ سیاره ای

X-6

درخواست

اسم شما *

نام شرکت

کشور:

تلفن

پست الکترونیک *

درخواست شما

دسته بندی های داغ