همه دسته بندی ها
EN

اخبار شرکت

صفحه اصلی> اخبار > اخبار شرکت

تماس با ما

0086 13407313242

0086 73186394561

[ایمیل محافظت شده]

شماره 804، ساختمان دوم، جاده لووسیتانگ شماره 2، منطقه توسعه اقتصادی و فناوری چانگشا، شهر چانگشا، استان هونان، روابط عمومی چین 68

Changsha TENCAN در نمایشگاه PM چین 2016 شرکت کرد

زمان: 2016-05-06 بازدید : 7

29 آوریل، نهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی پودر و کاربیدهای سیمانی و سرامیک پیشرفته شانگهای که در مرکز همایش و نمایشگاه Everbright شانگهای چین برگزار شد، با موفقیت به پایان رسید. ما Changsha Tianchuang Powder Technology Co., Ltd در نمایشگاه شرکت کردیم.

نمایشگاه پی ام شانگهای یکی از بزرگترین و معروف ترین نمایشگاه های مواد کاربید و سرامیک در چین است. برخی از محصولات ما مانند جعبه دستکش شفاف (جعبه دستکش اکریلیک)، آسیاب گلوله ای مینی فوق العاده برای استفاده از جعبه دستکش، آسیاب رول گلوله آزمایشگاهی و آسیاب گلوله ای با صفحه نمایش لمسی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد که مورد توجه بازدیدکنندگان بسیاری از داخلی و خارجی قرار گرفت. خارج از کشور آنها برای تماشا، مشاوره یا بحث در غرفه جمع شدند و سوالات زیادی در مورد آسیاب کردن، مخلوط کردن و پراکندگی نمونه آزمایشگاهی که در آزمایش روزانه خود با آن مواجه بودند پرسیدند.

نمایشگاه PM شانگهای سفری پربار است که در آن توجه و تمرکز بیشتر و همچنین توصیه ها و انتظارات زیادی از مشتریان نهایی و فروشندگان در طول نمایشگاه جلب شد. ما مطمئن هستیم که این نمایشگاه به ما در توسعه و به روز رسانی فناوری پودر آزمایشگاهی پیشرفته و راه حل های آماده سازی نمونه آزمایشگاهی در آینده کمک خواهد کرد.

1

2

3